Відкриття пересувної виставки «Блокпост пам’яті»

Обласна патріотично-виховна програма «Війна, якої немає!» — новий формат розповіді про головне.

2 жовтня, в понеділок, у Чернігові відбудеться відкриття пересувної виставки «Блокпост пам’яті».

Організатори — Громадська ініціатива «Єдиний волонтерський центр», ГО «Єдина родина Чернігівщини» за підтримки облдержадміністрації. 

Початок заходу: 15:00 год. 

Місце проведення: Красна площа (біля меморіальної стели загиблим учасникам антитерористичної операції).

Про події на сході України  учням та студентам навчальних закладів області розповідатимуть їх же товариші по парті. Новий формат виховної роботи практикуватимуть у рамках реалізації обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!».   Детальніше про неї розповіли під час брифінгу в ОДА.

Спікери — представники Громадської ініціативи «Єдиний волонтерський центр», ГО «Єдина родина Чернігівщини», Управління освіти і науки облдержадміністрації, голова громадської пошукової організації «Цитадель» Павло Нетьосов та координатор гуманітарного проекту ЗСУ «Евакуація 200» Михайло Котелевський.

Координатор Єдиного волонтерського центру Ірина Черенько (вона ж і куруватиме громадську складову реалізації програми) зауважила, що проект  побудований за принципом «рівний-рівному». Такий метод донесення інформації дозволить зробити його невимушеним, але більш ефективним.

У планах ініціативної групи — показ тематичних фільмів, виставки, флешмоби тощо.

Детальніше у відео.

Особливе місце у реалізації програми відведено ознайомленню з пересувною виставкою «Блокпост пам’яті».

Детальніше про експозицію — голова громадської пошукової організації «Цитадель» Павло Нетьосов.

Як повідомила заступник начальника Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Олена Соронович, більшість заходів будуть проходити у позаурочний час,  а формати флешмобів учні вигадуватимуть самотужки.

Загалом реалізувати програму планують трохи більше як за місяць. Ділитися враженнями та пропозиціями можна на офіційній сторінці у  Facebook.

Громадські активісти та освітяни запевняють — такий ритм роботи зберігають і надалі.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?