Бобровицька опорна лікарня одержала від Благодійного фонду Ірини Коломієць таку допомогу, яку ще не одержувала від жодного «благодійного» політика.
Сформований великий медичний комплект у Німеччині. Доставку його в Бобровицю контролювала особисто Ірина Коломієць з помічниками. Ініціатором допомоги бобровицьким медикам був Микола Звєрєв, керівник проекту побратимських відносин між містами Бобровицею і Саласпілс (Латвія).
У день народження цих відносин побратимська делегація побувала в опорній лікарні, поспілкувалася з її керівництвом та іншим персоналом. Про потреби лікарні почули Микола Зверєв і голова Благодійного фонду Ірина Коломієць, котра раніше не мала ніяких стосунків з Бобровицею, хоча благодійною справою давно займається удвох із чоловіком.
Після першого її приїзду в Бобровицю минуло два тижні, але благодійна допомога вже прибула з Німеччини у колишню районну лікарню.
Генеральний директор Костянтин П’ятковський, його заступники Роман Сорока та Ірина Скиба були приємно здивовані, коли побачили таку «гуманітарку». Вони давно працюють у медицині, бачили різних благодійників, здебільшого перед виборами, але щоб стільки привезли допомоги – побачили вперше. Одних спеціальних ліжок для хворих привезли дев’ять, з них ортопедичних – п’ять, ще й з автономним електроприводом. На випадок відключення стаціонарної електромережі її замінять потужні акумулятори.
Одержала лікарня три холодильники для зберігання вакцин та інших медикаментів, спеціальне меблеве зручне оснащення для операційних залів, крісла-каталки з біотуалетами, спеціальні ходунки тощо. Запаслася лікарня великою кількістю медичного одягу багаторазового і одноразового використання, засобами гігієни, іншими предметами медичного призначення, деякі з них вперше побачив медперсонал периферійної лікарні.
«І це лише початок медичної допомоги Бобровицькій громаді, – заявили благодійники Ірина Коломієць та Микола Звєрєв. – Надходитиме допомога й іншого характеру, передусім у плані розвитку місцевої економіки».
Як то кажуть у народі: допомагай, бо й хочеться допомагати тим людям, тим громадам, які й самі вміють трудитися на себе, на громаду та рідну державу. Це побачили благодійники на власні очі.
До речі, з командою благодійників приїхали в Бобровицю й представники українського місцевого бізнесу для народження не лише побратимських та благодійних відносин, а й розвитку аграрної економіки, зокрема й переробної. Може, й справді, Господь таки звернув увагу на Бобровицьку громаду, дивись, допоможе їй очиститися від паскудного політиканства, і гуртом накинутися на розвиток прекрасного рідного краю навіть в умовах паскудної війни?
Григорій Загребля