У Чернігові думають, як краще розвивати громадянське суспільство

В рамках Програми розвитку громадянського суспільства у Чернігові подано 5 проектів від громадських організацій міста.

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Ломако сьогодні, 3 липня, на засіданні конкурсної комісії, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Як вже повідомлялося раніше, прийом заяв та проектів на участь у міському конкурсі в рамках зазначеної Програми був розпочатий 26 квітня. Цього року розглядалися проекти за двома напрямками: історико-просвітницькі та у сфері охорони здоров’я та спорту. З міського бюджету на їх реалізацію виділено по 100 тисяч гривень на кожен напрямок. Тобто максимальна сума бюджету кожного з них не повинна була перевищувати більше 25 тисяч гривень. Документи для участі у конкурсі подавалися до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради.

На засіданні члени комісії проаналізували подані проекти, більшість з яких направлена на популяризацію здорового способу життя серед чернігівців, розвиток фізкультури та спорту й профілактику захворювань серед різних верств населення.

У ході обговорення два проекти одноголосно були підтримані, оскільки ніяких пояснень від авторів не потребували. Серед переможців: проект «Одна команда» (ГО «Центр тактичного навчання СОТа») та проект «Формування здорового способу життя серед дітей та молоді» (БО «Чернігівський міський центр правозахисників»).

Як повідомив секретар комісії, головний спеціаліст відділу звернень громадян міської ради Андрій Корюковець, проект «Одна команда», який передбачає створення місця для активного відпочинку всією сім'єю з елементами військово-патріотичного виховання, на даний час вже працює на території Центру дитячого туризму в районі лісопарку «Ялівщина». У вихідні дні протягом всього літа і до кінця жовтня там проводитимуться сімейні змагання та конкурси. До команд входитимуть 1-2 сім'ї (діти та батьки).

В рамках проекту «Формування здорового способу життя серед дітей та молоді» для чернігівських студентів та школярів проводитимуться семінари-тренінги, акції та флешмоби, які направлені на популяризацію здорового способу життя. Термін реалізації – друге півріччя поточного року.

Інші проекти члени комісії направили на доопрацювання й на наступному засіданні, на яке будуть запрошені автори проектів, вони повторно будуть розглянуті.

Підводячи підсумки, заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що, оскільки надійшло тільки 5 проектів, необхідно продовжити термін подачі заявок до 14 липня. Він висловив сподівання, що за цей час у чернігівців буде можливість підготувати проекти, серед яких можуть бути й проекти історико-просвітницького спрямування.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?