Роби і продавай в інтернеті: у березні стартують тренінги для ремісників і хедмейдерів Полісся
14 квітня у Чернігові навчатимуть тонкощам продажу виробів ручної роботи через інтернет.
У березні та квітні в рамках проекту «Craft it!» відбудуться тренінги у партнерстві з Укрпоштою, що успішно реалізує програму E-export school. Запрошені фахівці поділяться своїми успішними напрацюваннями з учасниками тренінгів.
Оскільки проект «Craft it!» охоплює Полісся, до участі в ньому запрошують майстрів Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей.
Під час навчальних модулів учасники дізнаються про специфіку продажу хенд-мейд виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі - Facebook та Іnstagram.
Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі: доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, взаємодія з митницею.
Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці (Катерина Вітковська — Etsy, Олег Білоногий — eBay, Олександр Радич — Amazon Handmade).
Участь у тренінгах безкоштовна.
Обов'язкова умова – попередня реєстрація за ЦИМ посиланням до 10 березня (для першої хвилі) та 14 квітня (для другої хвилі).
14 квітня — Буча, Київська обл., ГНЦ «Зелена Буча» — Amazon Handmade (Олександр Радич)
21 квітня — Буча, Київська обл., ГНЦ «Зелена Буча» — Доставка і оплата (Укрпошта, Payoneer)
В програмі можливі уточнення.
За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: ucidngo.craft@gmail.com
Стежте за оновленнями на Фуйсбук.
***
До теми: У 2017 році в рамках Територіальної співпраці країн Східного партнерства (http://eaptc.eu), що реалізується за кошти Європейського Союзу та за адміністрування GIZ, отримав підтримку транскордонний україно-білоруський проект «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер росту малого і середнього підприємництва та самозайнятості в прикордонних громадах». Навчально-практичний блок «Craft It! Навчися і зроби» спрямований на підвищення знань щодо просування хенд-мейд товарів на різноманітних торгових майданчиках в інтернеті. Стратегічна мета проекту – сприяти поширенню альтернативних способів самозайнятості населення та продемонструвати модель та алгоритми поширення такого способу заробітку у сфері креативної економіки, всебічно сприяти розвитку цієї сфери і залученню до неї якомога більшої кількості людей.
Реалізацією проекту з української сторони займаються громадські організації «Український центр інтелектуального розвитку» та «УЦГІ «Світло».