Оголошені тренінги для підприємців, які постраждали від війни

ПРООН та ЄС оголошують набір підприємців і підприємниць Чернігівської області на тренінги з розвитку бізнеc-навичок для постраждалого від війни населення України.

Європейська технічна допомога за сприяння Програми розвитку ООН та фінансової підтримки Європейського Союзу проводить реєстрацію на участь у тренінгах із розвитку підприємництва та бізнес-навичок для постраждалого від війни населення України.

Місто та дати проведення тренінгів (5 днів, із 10:00 до 17:00):

Ніжин 19, 20, 21, 22, 23 травня

Мета навчальної програми

Підвищення загальної підприємницької активності постраждалого від війни населення, що проживає у Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Сумській і Чернігівській областях із особливою увагою до внутрішньо переміщених осіб (ВПО) із південно-східних областей України.

Завдання програми:

— поглибити знання учасників/-ць про те, як розпочати бізнес в Україні в умовах війни

— поінформувати про перспективні сфери підприємницької діяльності та переваги самозайнятості і підприємництва

— допомогти учаснику/-ці розробити бізнес-план для свого бізнесу з урахуванням вимог донорських проєктів із підтримки ММСБ.

— вдосконалити вміння учасників/-ць у веденні підприємницької діяльності та ефективної діяльності суб'єктів господарювання в малому бізнесі відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових актів України в умовах воєнного стану

Учасниками/-цями програми можуть стати:

— ВПО

— усі, хто втратив роботу під час війни та планує започаткувати власний бізнес

— підприємці (власники мікро- , малого та середнього бізнесу), які хочуть відновити свій бізнес

— підприємці (власники мікро- , малого та середнього бізнесу), які мають намір розширювати свій бізнес

Участь у програмі безкоштовна. Організатори на період навчання відшкодовують/забезпечують такі типи видатків:

· проживання осіб, які мешкають за межами населеного пункту, де відбуваються тренінги (за потреби);

· харчування під час проведення навчання;

· витрати на проїзд – відшкодування вартості відбувається за наявності проїзних документів (фіскальні квитки з датами виїздів) та можливе для учасників/-ць із інших міст у межах області, де проводитимуться тренінги

· учасники/-ці забезпечуватимуться роздатковими навчальними матеріалами.

Запрошуємо всіх бажаючих зареєструватися онлайн за посиланням: https://bit.ly/undp_trainings

ПЛАН П’ЯТИДЕННОЇ ТРЕНІНГОВОЇ ПРОГРАМИ

ДЕНЬ 1

Формування ідеї власного бізнесу: Особливості провадження підприємницької діяльності в умовах війни. Бізнес-ідеї в промисловому секторі. Втілення бізнес-ідеї у сільському господарстві. Особливості реалізації бізнес-ідей у сфері послуг.

ДЕНЬ 2

Бізнес-планування та пошук інвестицій: Втілення бізнес-ідеї у бізнес-плані: практичні кейси від підприємців. Критерії оцінювання бізнес-плану та сталості бізнесу. Класифікація та визначення показників бізнес-процесів. Опис пропозиції бізнес-проєкту. Особливості організації фінансових потоків підприємства.

ДЕНЬ 3

Розробка та презентація бізнес-проєктів: Переваги для підприємця у соціальному підприємництві. Пошук фінансування для соціального підприємства. Формалізація власної бізнес-ідеї учасниками/-цями тренінгу.

ДЕНЬ 4

Особливості організації продажів у кризовому середовищі: Ефективні системи продажів у малому підприємництві. Шляхи та способи поширення інформації про товари та послуги. Особливості організації реклами бізнесу в умовах війни. Навички комунікації зі ЗМІ щодо діяльності підприємства.

ДЕНЬ 5

Нормативно-правове та організаційне забезпечення діяльності власного бізнесу: Вибір виду економічної діяльності та юридичної форми реєстрації підприємницької діяльності. Технічні, санітарно-гігієнічні та безпекові вимоги до організації бізнес процесів у воєнний період. Покроковий алгоритм дій формування пакету реєстраційних і дозвільних документів підприємства. Особливості оподаткування підприємницької діяльності в період війни. Застосування РРО/ПРРО в ММСБ. Наймання, оформлення та звільнення персоналу в ММСП в поточних умовах. Система стимулювання та мотивації персоналу в ММСП.

Після завершення навчання учасники/-ці зможуть:

— обрати напрям розвитку нового чи вдосконалення існуючого бізнесу;

— знайти власне унікальне місце на ринку та зрозуміти свої конкурентні переваги;

— скласти для себе чіткий покроковий план дій;

— розуміти бізнес-модель свого підприємства, складати прості бізнес-плани для інвесторів і донорів, що підтримують малий бізнес України;

— розуміти рух грошей у бізнесі;

— чітко розуміти бажання та потреби своїх клієнтів;

— створювати рекламу зрозумілою для клієнтів мовою та доносити свою пропозицію усіма сучасними каналами (інтернет, соціальні мережі, ЗМІ);

— розуміти вимоги законодавства для ведення мікро- та малого бізнесу.

Участь у тренінговій програмі передбачає розробку кожним учасником/-цею бізнес-плану для свого бізнесу з урахуванням вимог донорських проєктів із підтримки ММСБ. Кожному слухачеві буде надана можливість представити свої розробки перед групою, обговорити їх та отримати зворотний зв’язок.

Терміни проведення тренінгів: квітень – червень 2023 року.

Кількість слухачів кожного тренінгу – 25 осіб.

Запрошуємо усіх бажаючих зареєструватися онлайн за посиланням: https://bit.ly/undp_trainings

Дедлайн реєстрації – за п’ять днів до початку кожного тренінгу.

Контакти:

Ольга Мельникова, координаторка по роботі з підприємцями, ТОВ «Європейська технічна допомога», +38 097 792 50 35, 0977925035@vzplus.org

Учасників/-ць, яких буде відібрано для участі в тренінгу, поінформують про місце і час початку навчання, а також інші організаційно-технічні моменти щонайменше за два дні до початку тренінгу.

Проєкт «Проведення серії тренінгів із розвитку підприємництва та бізнес-навичок для постраждалого від війни населення України» впроваджується товариством з обмеженою відповідальністю «Європейська технічна допомога» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?