Гольова феєрія на Львівщині за участі футболістів із Чернігівщини

6 серпня матч першого туру Чемпіонату України Другої ліги футболісти ФК «Кудрівка» провели в гостях проти команди «Скала 1911» з міста Стрий, що на Львівщині.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 3-й хвилині матчу господарі поля відкрили рахунок. Максим Авер’янов замкнув швидку атаку.

На 26-й хвилині стрияни подвоїли рахунок. Богдан Іванченко, обігравши капітана кудрівців Павла Щедракова, з гострого кута спрямував м’яча у ворота гостей.

Через десять хвилин Павло Щедраков, скориставшись непорозумінням гравців «Скали», скоротив рахунок до мінімуму. А наприкінці першої половини гри Володимир Коваль з близької відстані зрівняв рахунок у матчі.

Хоча другий тайм обидві команди і грали на рівних, на 78-й хвилині стрияни вийшли вперед. Роман Лісовик, проштовхнув м’яча у сітку воріт між ніг воротаря кудрівців Івана Крикніна.

У час, що залишився, гості намагалися відігратися, але пропустили вчетверте. Максим Авер’янов, знаходячись в центральному колі, помітив, що воротар кудрівців Іван Крикнін вийшов далеко з воріт, і майстерним ударом з центра поля відправив м’яч у ворота. Рахунок став 4:2.

Все ж таки на останній доданій хвилині Мирослав Сердюк, скориставшись помилкою воротаря господарів поля Дениса Завгороднього, забив третій гол.

Отже, матч, сповнений гольової феєрії, завершився з рахунком 4:3 на користь господарів поля.

Матч другого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Кудрівка» проведе 11 серпня вдома проти миколаївської команди «Васт».