Футболісти з «Лівого берега» розгромили чернігівських «тигрів»

11 серпня матч третього турі Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді проти київської команди «Лівий Берег».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

В дебюті матчу обидві команди грали досить обережно, але на 16-й хвилині кияни вийшли вперед. Владислав Вайцеховський, скориставшись невпевненими діями голкіпера чернігівців Олександра Ширая, відкрив рахунок у зустрічі.

На 30-й хвилині гравець «тигрів» Олексій Зенченко у власному карному майданчику порушив правила проти Владислава Войцеховського, і арбітр зустрічі Олександр Афанасьєв призначив пенальті, яке впевнено реалізував Руслан Дедух.

У другому таймі на 62-й хвилині господарі поля забили втретє. Микола Когут виконав прострільну передачу,а Олег Синиця замкнув її.

Через дві хвилини футболісти «Лівого Берега» забили четвертий гол. Микола Когут, обігравши чернігівських захисників, спрямував шкіряну кулю у ворота Олександра Ширая. На 68-й хвилині рахунок став розгромним. Олексій Литовченко замкнув стрімку атаку господарів, забивши п'ятий м'яч.

Все ж таки чернігівцям вдалося забити гол престижу. Гравець киян Андрій Якимів жорстко зіграв у власному карному майданчику проти Артема Стрільця, і арбітр матчу призначив пенальті, яке реалізував В'ячеслав Койдан.

Отже, після розгромної перемоги над чернігівськими «тиграми» з рахунком 5:1, «Лівий Берег» виходить на першу сходинку в турнірній таблиці у групі «Б», а ФК «Чернігів» перебуває на п'ятій. Хоча у таблиці можливі зміни, так як основні матчі відбудуться 12 серпня.

У групі «А» лідирує «Нива» (Бузова).

Матч четвертого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 19 серпня вдома проти ФСК «Маріуполь».

Результати матчів 4 туру

Група Б:

«Лівий Берег» (Київ) — ФК «Чернігів» 5:1.

«Кремінь» (Кременчук) — «Вікторія» (Миколаївка) 0:1.

ФСК «Маріуполь» — СК «Полтава» 1:1.

«Інгулець» (Петрове) — «Діназ» (Вишгород) матч відбудеться 12 серпня.

«Металург» (Запоріжжя) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) матч відбудеться 12 серпня.