Футболісти з Чернігівщини зіграли внічию з вінничанами

17 листопада матч вісімнадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели вдома в Чернігові проти вінницької «Ниви».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Перший тайм матчу пройшов у рівній боротьбі без особливих гольових моментів.

Після перерви гра пожвавилася і на 56-й хвилині вінничани вийшли вперед. Артур Загорулько, прийняв м’яч у штрафному майданчику господарів поля, обіграв Мирослава Сердюка, і відправив м’яч у ворота Івана Крикніна.

Через чотири хвилини футболісти із Чернігівщини зрівняли рахунок. Назар Волошин з лівого флангу виконав навісну передачу у карний майданчик «Ниви», і Денис Скепський зробив рахунок нічийним – 1:1.

Хоча футболісти обох команд і намагалися вирвати перемогу, але рахунок до кінця гри залишився рівним.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 1:1 з вінницькою «Нивою» кудрівські футболісти піднімаються на шосту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує у Другій лізі ФК «Звягель». Хоча в турнірній таблиці можливі зміни, так як решта матчів відбудеться 18 та 19 листопада.

Наступний матч дев’ятнадцятого туру футболісти ФК «Кудрівка» проведуть на виїзді 23 листопада проти ФК «Тростянець».

Результати матчів 18 туру:

ФК «Кудрівка» — «Нива» (Вінниця) 1:1.

«Дружба» (Мирівка) — ФК «Тростянець» матч відбудеться 18 листопада.

«Реал Фарма» (Одеса) — «Кремінь-2» (Кременчук) матч відбудеться 18 листопада.

«Металург-2» (Запоріжжя) — «Локомотив» (Київ) матч відбудеться 18 листопада.

«ЮКСА» (Київ) — «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) матч відбудеться 18 листопада.

«Карпати-2» (Львів) - «Скала 1911» (Стрий) матч відбудеться 19 листопада.