Футболісти з Чернігівщини зіграли внічию з маріупольцями

16 вересня матч сьомого туру Чемпіонату України з футболу у Першій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели на виїзді у місті Бориспіль на стадіоні «Колос» проти ФСК «Маріуполь».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча на початку першого тайму кудрівські футболісти і намагалися діяти першим номером, маріупольці поступово до середини тайму вирівняли гру. Також слід зазначити, що обидві команди грамотно діяли в обороні, тому перша половина завершилася нульовим рахунком.

Другий тайм футболісти Кудрівки розпочали із тиску на ворота суперника. Гарний момент відзначитися мав Ілля Чередниченко, але він з близької відстані влучив у маріупольського захисника. Згодом гра перейшла у спокійне русло, гольових моментів було небагато, і як наслідок, матч завершився нічиєю з рахунком 0:0.

Отже, після нічийного результату в матчі з ФСК «Маріуполь», футболісти ФК «Кудрівка» опускається на п’яту сходинку у групі «Б». На першій – продовжує перебувати СК «Полтава».

В групі А лідирує волочиський «Агробізнес».

Матч восьмого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Кудрівка» проведе 21 вересня вдома проти харківського «Металіста 1925».