Футболісти команди «Чернігів» перемогли вінницьку «Ниву»

7 вересня матч п’ятого туру Чемпіонату України з футболу у Другій лізі, футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді у Вінниці проти місцевої «Ниви».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

З перших хвилин матчу чернігівські футболісти заволоділи ініціативою. Прекрасний шанс відзначитися мав Віталій Ментей, втім після його удару м’яч влучив у стійку воріт. Майже весь перший тайм «тигри» домінували на полі, але забити їм не вдалося.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Чернігівці атакували, а вінничани оборонялися. І як би «тигри» не старалися – м’яч уперто не йшов у ворота «Ниви».

Все ж таки, на передостанній хвилині матчу чернігівські футболісти вирвали перемогу. Гравець вінницької «Ниви», у власному штрафному майданчику зіграв рукою, і арбітр матчу Євгеній Макаренко призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Анатолій Романченко.

Отже, після перемоги над вінницькою «Нивою» з рахунком 0:1, чернігівські «тигри» повертаються на першу сходинку групи «Б».

В групі А лідирує команда «Пробій» із міста Городенка Івано-Франківської області.

Матч шостого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 13 вересня вдома проти ФК «Тростянець».

Результати матчів 5 туру

Група Б:

«Нива» (Вінниця) — ФК «Чернігів» 0:1

Локомотив» (Київ) — «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) 2:0.

Гірник-Спорт» ( Горішні Плавні) — «Металіст 1925-2» (Харків) матч відбудеться 8 вересня.

«Ворскла-2» (Полтава) — ФК «Олександрія-2» матч відбудеться 8 вересня.