Чернігівські «тигри» зазнали третьої поразки поспіль

2 вересня у шостому турі Чемпіонату України Першої ліги футболісти ФК «Чернігів» на місцевому стадіоні «Юність» приймали кременчуцький «Кремінь».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 4-й хвилині матчу футболісти із Чернігова відкрили рахунок. Максим Сердюк, скориставшись помилкою Данила Сидоренка, перекинув голкіпера гостей.

На 28-й хвилині чернігівські «тигри» подвоїли рахунок. Максим Сердюк обіграв трьох гравців та воротаря «Кременя», і майстерним ударом оформив дубль.

Гості прагнули відігратися і на 45-й хвилині їм вдалося відквитати один м’яч. Кирило Кривобороденко у власному карному майданчику збив гравця «Кременя» Андрія Савіцького, і арбітр матчу Анатолій Ухов призначив пенальті. Одинадцятиметровий удар, який виконав Сімон Галоян, голкіпер чернігівців Олександр Рощинський парирував, але на добиванні вправно зіграв Андрій Савіцький.

У другому таймі, на 52-й хвилині, кременчужани зрівняли рахунок. Мирослав Трофимюк, обігравши чернігівських захисників, вразив ворота суперника.

Далі гра перейшла у спокійне русло і обидві команди демонстрували рівну гру.

Втім, на останній хвилині матчу футболісти «Кременя» таки вирвали перемогу. Мирослав Трофимюк замкнув прострільну передачу Сімона Галояна.

Отже, після поразки від кременчуцького «Кременя» з рахунком 2:3, чернігівські «тигри» опускаються на передостанню, дев’яту сходинку у турнірній таблиці. Хоча можливі зміни, так як основні матчі відбудуться 3 вересня. На першій сходинці у групі «Б» перебуває петрівський «Інгулець».

У групі «А» лідирують львівські «Карпати».

Матч сьомого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе 9 вересня на виїзді проти команди «Вікторія» із селища Миколаївка, що на Сумщині.

Результати матчів 6 туру:

Група Б:

ФК «Чернігів» – «Кремінь» (Кременчук) 2:3.

«Лівий Берег» (Київ) — ФСК «Маріуполь» 1:1.

«Діназ» (Вишгород) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) матч відбудеться 3 вересня.

«Інгулець» (Петрове) — «Металург» (Запоріжжя) матч відбудеться 3 вересня.

СК «Полтава» — «Вікторія» (Миколаївка) матч відбудеться 3 вересня.