Чернігівські футболісти отримали перемогу у суперництві з харківчанами

8 серпня розпочався Чемпіонат України з футболу 2024/2025 у Другій лізі. В цьому Чемпіонаті братиме участь ФК «Чернігів». Гратимуть у Чемпіонаті двадцять команд, розподілені на дві групи: «А» та «Б».

ФК «Чернігів» після перемоги над «Металістом»

Група «А»:

«Пробій» (Івано-Франківськ), «Реал Фарма» (Одеса), «Нива — 2» (Тернопіль), ФК «Куликів» (Львівська область), ФК «Ужгород», «Рух-2» (Львів), «Полісся -2» (Житомир), «Скала 1911» (Стрий), «Ревера 1908» (Івано-Франківськ), ФК «Вільхівці» (Закарпатська область).

Група «Б»:

ФК «Чернігів», «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська область), «Гірник-Спорт» ( Горішні Плавні, Полтавська область), «Локомотив» (Київ), «Нива» (Вінниця), ФК «Тростянець» ( Сумська область), «Ворскла-2» (Полтава), ФК «Олександрія-2» (Кіровоградська область), «Колос-2» (Ковалівка, Київська область), «Металіст 1925-2» (Харків).

На першому етапі команди зіграють два кола. Після цього, відбудуться додаткові фінальні матчі плей-офф за 1-е та 3-є місця. Переможець Другої ліги, який виграє фінальний матч між найкращими командами груп «А» та «Б», переходить до Першої ліги напряму. Команда, що програла фінал, грає стиковий матч з 15 місцем Першої ліги. Переможець плей-офф за 3-є місце грає стиковий матч з 14 місцем Першої ліги. Команди, що посіли 1-і та 2-і місця у групах, грають два матчі — вдома і на виїзд

Цього дня в Чернігові на місцевому стадіоні «Юність», «тигри» приймали дубль харківського «Металіста — 1925».

Перед грою всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 5-й хвилині чернігівці відкрили рахунок. В’ячеслав Койдан, скориставшись обрізкою голкіпера харківської команди, спрямував м’яч у ворота гостей.

Через вісім хвилин «тигри» подвоїли рахунок. Павло Федосов завершив швидку атаку господарів поля.

На 16-й хвилині В’ячеслав Койдан ударом головою замкнувши навісну передачу Дмитра Мироненка, оформив дубль.

На 33-й хвилині бразильський гравець харків’ян Да-Коста Нето у власному карному майданчику збив Едуарда Галстяна, і арбітр матчу Владислав Грицай призначив пенальті, яке вправно реалізував Анатолій Романченко.

Наприкінці першого тайму «тигри» забили вп’яте. Максим Сердюк майстерним ударом відправив м’яч у ворота харків’ян.

На початку другого тайму Андрій Порохня чудово зіграв на добивання, зробивши рахунок 6:0.

На 53-й хвилині, харків’яни один гол відіграли. Руслан Ткаченко дуже класним ударом відправив м’яч у ворота чернігівців.

На 59-й хвилині В’ячеслав Койдан, перегравши воротаря гостей, оформив хет-трик і рахунок став 7:1.

Після забитого сьомого голу «тигри» не зупинилися на досягнутому і на 74-й хвилині забили восьмий гол. Владислав Школьний виконав прострільну передачу, яку замкнув Джіліндо Безгубченко.

Наприкінці матчу гравці «Металіста 1925» відквитали ще один гол. Руслан Ткаченко майстерним ударом зі штрафного скоротив рахунок до 8:2.

Матч другого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Чернігів» проведе 17 серпня вдома проти команди «Чайка» із Петропавлівської Борщагівки.