«Чайка»- «Кудрівка»: футбольна бойова нічия

12 квітня матч двадцять третього туру Чемпіонату України у Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка» провели на виїзді в селі Демидів на стадіоні «Діназ» проти команди «Чайка» із Петропавлівської Борщагівки.

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Першими відкрили рахунок футболісти з Чернігівщини. Дмитро Жикол технічним ударом із середньої відстані відправив м’яч у ворота «Чайки».

Невдовзі футболісти з Київщини відновили рівновагу. Капітан господарів поля Богдан Семенець, скориставшись помилкою Артема Васька, спрямував м’яч у дальній кут воріт «Кудрівки».

У другому таймі команди демонстрували рівну гру, гольових моментів було небагато, тому жодній із команд забити не вдалося.

Отже, після бойової перемоги рахунком 1:1 з «Чайкою» із Петропавлівської Борщагівки, кудрівські футболісти продовжують перебувати на шостій сходинці у турнірній таблиці. Лідирує київська команда «ЮКСА».

Наступну гру двадцять четвертого туру ФК «Кудрівка» проведе вдома проти київської команди «ЮКСА». Матч відбудеться 17 квітня.