Футболісти з Чернігівщини поступилися дублерам «Карпат»

18 травня матч двадцять дев’ятого туру Чемпіонату України у Другій лізі кудрівські футболісти провели вдома на стадіоні «Кудрівка-Арена» проти дубля львівських «Карпат».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

У першій половині гри обидві команди демонстрували рівну гру. Втім, наприкінці першого тайму, господарі поля пропустили м'яч. Гравець «Карпат» Дмітрій Іродовський виконав навісну передачу зі штрафного в карний майданчик кудрівців і капітан львів’ян Андрій Ломницький вправно зіграв на добиванні.

На початку другого тайму гості подвоїли рахунок. Артур Шах завершив стрімку атаку львівських футболістів.

Кудрівські гравці прагнули вирівняти становище і на 58-й хвилині відіграли один м’яч. Олександр Долгоп’ятов, обігравши захисника «Карпат», відпасував на Назара Волошина, який і увігнав м’яч у сітку.

Господарі поля мали моменти, щоб відігратися, але їм банально не щастило. Та ще на 65-й хвилині залишилися в меншості. Нікіта Здоренко за гру рукою отримав другу жовту картку і був вилучений арбітром матчу.

В час, що залишався кудрівським футболістам зрівняти рахунок не вдалося.

Отже, після поразки з рахунком 1:2 від дубля львівських «Карпат» кудрівські футболісти опускаються на сьому сходинку у турнірній таблиці. Лідирує у Другій лізі київська команда «ЮКСА».

Матч останнього, тридцятого туру ФК «Кудрівка» проведе 26 травня на виїзді проти дублерів іншої львівської команди -«Рух».