Чернігівці та полтавці розійшлися з миром

1 жовтня виїзний матч шостого туру Першої ліги футболісти ФК «Чернігів» провели в Полтаві проти місцевого футбольного клубу.

Перед початком матчу всі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 8-й хвилині футболісти СК «Полтава» вийшли вперед. Євген Стрельцов завершив разючу атаку господарів поля, відправивши м'яч у ворота Олександра Ширая. Втім, чернігівці не знітилися і на 23-й хвилині зрівняли рахунок. Дмитро Мироненко віддав вивірену передачу на Романа Вовка, який і відновив рівновагу у матчі.

У другому таймі обидві команди грали на зустрічних курсах, але жодній з них не вдавалося вийти вперед. Хоча наприкінці матчу чернігівські футболісти і активізувалися, вирвати перемогу їм не вдалося.

Отже, після бойової нічиєї з рахунком 1:1 в матчі проти СК «Полтава» чернігівські «тигри» продовжують перебувати на п'ятій сходинці у турнірній таблиці у групі Б. Лідирує київська «Оболонь».

Матч сьомого туру Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе вдома 9 жовтня проти кременчуцького «Кременя».