1945 рік
У сутичці з загоном НКВД у селі Мильно на Тернопільщині загинув один повстанець
1946 рік
Пошукові загони НКВД захопили криївки в селах Туринка (загинули четверо повстанців) і Під’ярків на Львівщині (загинули окружний провідник Дмитро Бігун – «Крик» та ще 8 підпільників; одного захопили важко пораненим, але він невдовзі помер).
Під час зіткнень із загонами НКВД у селах Грицеволя, Параньки та Яструбів на Львівщині загинули 8 повстанців.
Опергрупи НКВД наскочили на відділи повстанців біля сіл Велика Вільшаниця і Верхобуж на Львівщині. Загинули 9 підпільників, у тому числі районний провідник «Артем» та командир боївки СБ Володимир Чумак – «Вовк».
1947 рік
У сутичці з загоном МВД у селі Новосілки на Дрогобиччині загинув командир районної боївки СБ Іван Голобут – «Довбня».
1948 рік
У селі Малехів на Львівщині підпільники знищили заступника начальника винищувального батальйону.
Пошукова група МВД захопила криївку в селі Незнанів на Львівщині. Загинули двоє повстанців.
Під час зіткнень із загонами МВД у селах Немилів на Львівщині та Созань на Дрогобиччині загинули двоє повстанців.
1949 рік
У селі Острів на Рівненщині повстанці знищили голову сільради і радянського активіста. Поранені дільничний міліції та секретар сільради.
1950 рік
Пошукова група МВД захопила криївку на хуторі Дроганівка на Тернопільщині. У перестрілці загинули всі 6 підпільників, що перебували у схроні.
Опергрупа МВД наскочила на боївку СБ у селі Грозьово на Дрогобиччині. У бою. що зав’язався, загинули зв’язкова Катерина Віткевич та двоє повстанців.
1951 рік
Полк внутрішніх військ захопив криївку в лісі біля села Клубівка на Станіславщині, яку здав місцевий житель. Військові змусили цивільних людей розкопувати вхід до схрону, а самі стояли з автоматами напоготові. Криївку закидали гранатами та напустили задушливого диму. 8 повстанців одяглися у святкове вбрання і, знищивши документи, застрелилися (зокрема, надрайонний провідник Михайло Каратницький – «Маяк», районний провідник Олексій Сокольський – «Недобийко», кущовий провідник Григорій Волощук – «Грицько»).
Підготував Сергій ГОРОБЕЦЬ, Український інститут нціональної пам`яті
На фото: Пам’ятний знак на місці загибелі повстанців у Клубівецькому лісі. Фото: kluedu.if.ua