Всеукраїнську соціальну акцію регулярно проводить Департамент поліції охорони Національної поліції України. У 2016 році вона проходитиме в період з 15 до 29 лютого.
Про розповів це 12 лютого під час прес-конференції начальник управління поліції охорони в Чернігівській області Олег Гронь. Як зазначив керівник охоронного відомства, у зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг, а точніше – клієнт сплачуватиме вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину їх вартості.
Крім того, як зауважив Олег Гронь, учасникам антитерористичної операції на Сході України поліція охорони пропонує встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи.
Сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, тому від несанкціонованого проникнення в оселю на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері, ані ґрати на вікнах. Натомість, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації, змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину.
Варто зазначити, що охорону об’єктів та квартир на території держави здійснюють 674 наряди груп затримання ПО. З допомогою 54 пунктів централізованого спостереження (ПЦС) охороняється більше 118 тисяч об’єктів усіх форм власності і близько 165 тисяч квартир, приватних будинків та інших приміщень з особистим майном громадян. До прикладу, на території Чернігівської області діє один пульт централізованого спостереження, під охороною якого перебуває 2157 квартир та приватних будинків, 3474 інші об’єкти.
У 2016 році, на виконання рішення керівництва Національної поліції України, по всій території України знову буде діяти соціальна акція «Квартира під охорону» – з 15 до 29 лютого 2016 року.
Для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень працює Контактно-інформаційний центр Центру систем безпеки поліції охорони. Усі звернення фіксуються та обробляються за допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Це дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки.
Присутній на прес-конференції начальник центру технічної охорони управління поліції охорони Олександр Яришко продемонстрував представникам ЗМІ обладнання, яке підрозділи охорони встановлюють в приміщеннях клієнтів. Він докладно розповів про призначення та принцип роботи кожного з представлених пристроїв.
Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону власність громадян гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, на пульт поліції охорони надійде сигнал «Тривога» й мобільна група добре підготовлених та належно озброєних міліціонерів охорони прибуде на місце події за кілька хвилин, щоб завадити зловмисникам заволодіти майном, яке перебуває під охороною.
За офіційними даними, на території Чернігівської області за минулий рік зареєстровано 8081 майнових крадіжок, 503 крадіжки з квартир та 599 — з приватних будинків. З об’єктів, які перебувають під охороною поліції охорони – крадіжок не допущено.
Для отримання консультації про послуги охорони можна зателефонувати за номерами телефону: (080) 050-22-20; (099) 050-22-20; (097) 050-22-20; (073) 050-22-20.