Е-commerce в Україні зростає: кількість доставок «Нова Пошта» від великих онлайн-магазинів зросла майже на 27%.
За перші 7 місяців 2018 року клієнти «Нова Пошта» з ринку e-commerce зробили 19,2 млн відправлень, що майже на 27% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. В середньому в сегменті онлайн-торгівлі доставляли більше 2,7 млн відправлень на місяць. Найвищу активність проявили в таких сегментах, як косметика, парфумерія та побутова хімія — обсяги замовлень виросли на 55%, електроніка — більш, ніж на 40%, товари для дітей — на 31%, автозапчастини та товари для дому та саду — на 30 і 29%, відповідно.
«Нова Пошта» — надійний і зручний партнер для бізнесу. Ми продовжуємо вдосконалювати онлайн-інструменти, адже все більше клієнтів працюють з нами через особистий кабінет і мобільний додаток, — розповідає директор «Нова Пошта» Олександр Бульба. — З останніх розробок: ми оновлюємо бізнес-кабінет спеціально для представників МСБ, щоб їм було ще комфортніше управляти логістичними процесами».
«Нова Пошта» запустила бета-версію нового бізнес-кабінету з функціями, яких не вистачало клієнтам раніше. Наприклад, поділ на вхідні та вихідні посилки, фільтрація і пошук накладних, робота з контактами і зручні налаштування. Тепер кожен користувач бізнес-кабінету може відстежувати всі відправлення незалежно від того, де вони створені: у кабінеті, мобільному додатку, за адресою або у відділенні. Знаходити і відслідковувати посилки по номеру накладної та за допомогою інших фільтрів, створювати і шукати контакти по телефону, ПІБ або назвою компанії, швидко заповнювати бланк відправлення. Редагувати персональні дані, знаходити інформацію про особисте менеджері і підключати додаткові послуги. Вже зараз новий бізнес-кабінет можна протестувати на сайті компанії.
Щоб надавати клієнтам ще більш легку і зручну доставку, «Нова Пошта» впроваджує все більше інновацій. Наприклад, незабаром почнеться установка другої черги Київського інноваційного терміналу (КІТ), яка передбачає модернізацію сортувальної лінії і збільшення пропускної спроможності терміналу. Зараз КІТ обробляє в три рази більше посилок, ніж звичайний сортувальний термінал — 45 млн з березня 2018 року. А швидкість їх обробки складає 20 тис. штук на годину. Після запуску другої черги інноваційного обладнання пропускна спроможність терміналу зросте до 50 тис. посилок в годину.